Robotyk/Automatyk/Operator maszyn Yaskawa

Steam Recruitment sp. z o.o.
Śląskie,
Gliwice

Data dodania:

2024-10-22

Kategoria:

Aktualnie dla jednego z naszych klientów z branży automotive poszukujemy osoby do pracy odpowiedzialnej za:

Obowiązki:

  • obsługa robotów spawalniczych Yaskawa
  • pisanie programów spawalniczych na robotach Yaskawa lub
    OTC
  • ustawianie procesu spawania na automatach spawalniczych
    (SKS)
  • wykonywanie prac serwisowych na robotach: Yaskawa, OTC,
    KUKA.

 Oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • umiejętności obsługi robotów spawalniczych;
  • znajomości procesu spawania;
  • wiedzy z zakresu pisania programów spawalniczych;
  • znajomości rysunku technicznego;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

 Oferujemy:

  • zatrudnienia w
    ramach umowy o pracę/B2B/umowy zlecenie – możliwość wyboru;
  • wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności i
    doświadczenia;
  • pracę w systemie 3 zmianowym (godz. 6-14, 14-22 i 22-6) od
    poniedziałku do piątku;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń..

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.