Kontroler/ka jakości

Exact Systems Polska
Dolnośląskie,
Biskupice Podgórne

Data dodania:

2024-10-22

Exact Pay

Poszukujemy osób do obszaru kontroli jakości na prestiżowy zakład w Biskupicach Podgórnych

Do zakładu łatwo dojedziesz komunikacją miejską z Wrocławia (Krzyki)

Na godzinę 7:00 dojazd/powrót wrocławskim autobusem podmiejskim 602 i 607 Na godzinę 19:00 dojazd/powrót autobusem firmowym (Wrocław ulice Ślężna, Dworzec Autobusowy, Halera / Biskupice Podgórne).

Oferujemy:

  • stawkę godzinową 29,50 zł brutto

  • pracę po 12 h (07:00-19:00 i 19:00-07:00), elastyczny grafik

  • dodatek nocny +1 zł/h brutto

  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) – Exact Pay

  • kantyna pracownicza

  • zaplecze socjalne

  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)

  • opiekę oraz pomoc Koordynatora

  • ubezpieczenie NNW

    • kartę Multisport
    • wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

    • formalności w telefonie (elektroniczna umowa)

    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie międzynarodowe

    Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, prowadzimy szkolenie stanowiskowe

    Oczekujemy:

    • posiadania statusu ucznia/ studenta.

    Zakres zadań na stanowisku:

    • Kontrola jakości komponentów wizualna lub za pomocą narzędzi pomiarowych.

    Kontakt do rekrutera

    Proces rekrutacji

    1

    Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

    2

    Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

    3

    Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

    4

    Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

    Twoje korzyści

    Możliwość rozwoju

    Formalności w telefonie

    Ubezpieczenie grupowe

    Szybkie rozpoczęcie współpracy

    Premia za polecenie

    Rekrutacja spontaniczna

    Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

      Nie znalazłeś oferty dla siebie?

      Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.