Lakiernik samochodowy/samolotowy – praca na fabryce Warszawa

Steam Recruitment sp. z o.o.
Mazowieckie,
Warszawa

Data dodania:

2024-10-22

Jesteś zainteresowany pracą w branży samolotowej? Szukamy osób do pracy, dołącz do zespołu!

Zadania jakie na Ciebie czekają:

  • praca na podstawie dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie oraz zabezpieczanie powierzchni malowanych,

  • przygotowywanie mieszanek lakierniczych,
  • malowanie detali w kabinie półautomatycznej,
  • malowanie zespołów w kabinach

Co oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą Klienta
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się branży lotniczej (zbrojeniowej)
  • pracę w godzinach 6-14, 14-22, może się zdarzyć też 3 zmiana 22-6 (w zależności jak produkcji zjadą z linii do malowania)
  • wynagrodzenie bazowe plus premie mc (do 12% podstawy wynagrodzenia)
  • kartę Multisport
  • wczasy pod gruszą
  • ubezpieczenie medyczne prywatne
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • możliwość zakupu akcji firmy po preferencyjnej cenie

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w malowaniu konstrukcji samochodowych lub lotniczych
  • praktycznej znajomości mieszanek lakierniczych
  • znajomości rysunku technicznego

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.