Dyrektor Działu Kontroli Jakości

Steam Recruitment sp. z o.o.
Kujawsko-Pomorskie,
Bydgoszcz

Data dodania:

2024-10-22

Dla jednego z naszych klientów lidera z branży spożywczej, poszukujemy Dyrektora Działu Kontroli Jakości.

Obowiązki:

• Koordynowanie oraz nadzorowanie prac działu kontroli jakości,

• Nadzór nad postępowaniami reklamacyjnymi,

• Współpraca z państwowymi jednostkami kontrolującymi zakład,

• Monitorowanie, wdrażanie i egzekwowanie aktualnych przepisów prawnych oraz nowych procedur.

Oczekujemy:

• Wykształcenia Wyższego,

• 5 letniego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym,

• Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Dowolna forma zatrudnienia: Umowę o pracę bezpośrednio u klienta lub B2B

•Pracę w dynamicznym przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

• Ubezpieczenie grupowe,

• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej,

• Paczki świąteczne,

• Praca w systemie jednozmianowym, ruchome godziny pracy 7-8 do 15-16
• Bezpłatny parking,

• Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej.

• Ambitne wyzwania zawodowe i samodzielność w działaniu.

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.