Wsparcie magazynu z kat. B

Steam Workforce sp. z o.o.
Łódzkie,
Łódź

Data dodania:

2024-10-22

Kategoria:

Exact Pay

W Łodzi na magazyn zakładu produkcyjnego poszukujemy kandydatów z prawo jazdy kat. B.

Dołącz do zespołu Steam już dziś.

Co zyskujesz:

  • natychmiastową współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia,
  • stawkę godzinową 29, 10 zł brutto, nocki 37,83 zł brutto,
  • umowę zlecenie-możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS
  • opiekę koordynatora
  • przeszkolenie
  • kartę Mulisport
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek po 2 miesiącach współpracy
  • prowadzimy nabór na program stypendialny

Twoje obowiązki:

  • prace magazynowe,
  • transport komponentów.

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.