Kontroler/ka Jakości

Exact Systems Polska
Opolskie,
Skarbimierz

Data dodania:

2024-10-22

Exact Pay

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego! Prowadzimy szkolenia wprowadzające. Liczą się Twoje chęci oraz zaangażowanie.

Aktualnie poszukujemy osób do współpracy na zakład w Skarbimierzu.

Opis stanowiska:

Kontrola jakości komponentów – branża motoryzacyjna

Oferujemy:

  • Stawkę godzinową 28,10zł brutto
  • Pracę w systemie 2 zmianowym
  • Opiekę oraz pomoc Koordynatorki
  • Parking przy zakładzie
  • Możliwość współpracy również w weekend za wyższą stawkę
  • Ubezpieczenie NNW
  • Umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • Formalności w telefonie
  • Szybki proces rekrutacji
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.