Zaopatrzeniowiec/Realizator zamówień

Steam Recruitment sp. z o.o.
Łódzkie,
Pabianice

Data dodania:

2024-10-22

Sprawdź naszą ofertę. Ta propozycja jest stworzona właśnie dla Ciebie!. Aktualnie dla jednego z naszych klientów zajmujących się produkcją oświetlenia poszukujemy osoby do pracy na stanowisku odpowiedzialnej za:

Twoje obowiązki:

  • ewidencjonowanie zużycia materiałów w sklepach;
  • zamawianie materiałów w systemie SAP;
  • planowanie oraz tworzenie planu dostaw;
  • bieżący kontakt z kierownikami sklepów;
  • wyprowadzenie danych do systemu SAP;
  • codzienną współpracę na linii magazyn/pakowanie – inne wydziały firmy;
  • ścisła współpraca z innymi jednostkami logistyki;

Czego oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na tożsamym lub podobnym stanowiskukomunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole;
    – gotowości do pracy; w systemie 2 lub 3-zmianowym (6-14, 14-22 i 22-6) od poniedziałku do piątku;
  • umiejętności rozwiązywania problemów;
  • dobrej organizacji czasu pracy;
  • znajomość pakietu MS Office (głównie Word, Excel),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość systemu SAP,

Co zyskujesz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace bezpośrednio z klientem,
  • wynagrodzenie w wysokości 4700-4800 zł brutto miesięcznie podstawy,
  • system premiowy,
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • nagrody dla pracowników za swoje zaangażowanie i pomysły ulepszające pracę możesz otrzymać nagrody,
  • program poleceń pracowniczych do 2000 zł za jedną poleconą osobę,
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej,
  • kartę multisport z dofinansowaniem 50% przez pracodawcę,
  • szansę rozwoju zawodowego poprzez szeroki pakiet szkoleń,
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy, koniecznie wyślij swoje CV.

Kontakt do rekrutera

Proces rekrutacji

1

Aplikuj na wybraną ofertę pracy on-line lub telefonicznie

2

Czekaj na kontakt telefoniczny z naszej strony

3

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej lub teście

4

Przyjmij ofertę i daj nam dobrze przygotować Cię do pracy!

Twoje korzyści

Możliwość rozwoju

Formalności w telefonie

Ubezpieczenie grupowe

Szybkie rozpoczęcie współpracy

Premia za polecenie

Rekrutacja spontaniczna

Nie znalazłeś oferty dla siebie? Uzupełnij krótki formularz, a my oddzwonimy!

    Nie znalazłeś oferty dla siebie?

    Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą.